Форма входу

Пошук

Календар

Наше відео

Сумський час





П`ятниця, 26.04.2024, 12:59
Вітаю Вас Гость | RSS
СТУДЕНТСЬКИЙ САЙТ ІНСТИТУТУ ПЕДАГОГІКИ І ПСИХОЛОГІЇ
Головна | Реєстрація | Вхід
Форум


[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Барби, Korol  
Форум » Наш сайт » Зроби наш сайт краще » Поповнення методичної бази кабінету інформатики (Удосконалення роботи кабінету та кафедр факультету)
Поповнення методичної бази кабінету інформатики
ТАНЮШИКДата: Понеділок, 21.06.2010, 11:44 | Повідомлення # 1
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Привіт. Я часто відвідую інформаційний кабінет нашого факультету, тому є не байдужою до його діяльності. Особисто мені хотілося, щоб на базі інформаційного кабінету розміщувалися методичні наробки викладачів факультету. На мою думку, це б допомогло і викладачам в економії часу і студентам у зручному отриманні інформації. Методичне оснащення покращило б роботу студентів, адже всі можуть завітати до інформаційного кабінету і скористатися його діяльністю. Можливо, деякі викладачі вважають не доречним розміщувати свої наробки в інтернеті, хоча їм надається можливість розміщувати їх в локальній електронній мережі кабінету, яка розповсюджується тільки в межах факультету. Взагалі хотілося б, щоб всі нововведення, нові завдання від викладічів розміщувалися на сайті, це було б зручно і дорочно в екстренних випадках (на випадок карантину, хвороби).
БУЛО Б ДОБРЕ, ЯКБИ МОЇ ПОБАЖАННЯ ВРАХУВАЛИСЯ ТА ВТІЛИЛИСЯ В ЖИТТЯ bye
 
natkaДата: Вівторок, 22.06.2010, 12:00 | Повідомлення # 2
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
smile Привіт Танюшик!!! Твої пропозиції дуже доречні!!! Я вважаю, що їх підтримають smile це дуже зручно,особливо на випадок хвороби!

Повідомлення відредагував natka - Вівторок, 22.06.2010, 12:02
 
Форум » Наш сайт » Зроби наш сайт краще » Поповнення методичної бази кабінету інформатики (Удосконалення роботи кабінету та кафедр факультету)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024