Форма входу

Пошук

Календар

Наше відео

Сумський час

Неділя, 11.04.2021, 00:32
Вітаю Вас Гость | RSS
СТУДЕНТСЬКИЙ САЙТ ІНСТИТУТУ ПЕДАГОГІКИ І ПСИХОЛОГІЇ
Головна | Реєстрація | Вхід
Профорієнтаційна робота


Протягом року проводиться розробка макету та створення рекламного буклету з інформацією для абітурієнтів про факультет педагогіки і практичної психології, також відбувається підготовка рекламних проспектів з інформацією про кожну спеціальність факультету.

З профорієнтаційною метою створюються студентські загони  в середніх навчальних закладах м. Суми та Сумської області, за студентськими профорієнтаційними загонами прикріплюються викладачі - консультанти. В Інституті розробляються програми рекламно-агітаційної діяльності профорієнтаційних загонів.

Організована практика систематичної профорієнтаційної роботи викладачів Інституту з учнями старших класів ЗОШ м. Суми та Сумської області

Інститут постійно приймає участь у підготовці та проведенні Дня відчинених дверей.

Відбувається співпраця з Малою академією наук у ролі консультантів та членів експертної комісії оцінювання наукових робіт і готовності учнів МАН до вступу на психологічні спеціальності СумДПУ ім. А.С.Макаренка

Також підтримуються тісні зв’язки з різноманітними навчально-виховними закладами та відповідними керівними підрозділами обласного та міського рівнів.


Copyright MyCorp © 2021